Vitralit Yapıştırıcı

VITRALIT

ULTRA-VIOLE IŞIK KAYNAĞI İLE DONABİLEN YAPIŞTIRICI VE KAPLAMA GRUBUDUR.

VITRALIT 6128 (Cam-Metal-Ahşap Yapıştırıcısı)

Amber renkli UV ışık kaynağı ile donan cam-metal-ahşap yapıştırıcısıdır.

VITRALIT 6127 (Cam-Cam-Kristal Yapıştırıcısı)

Şeffaf, akışkan UV ışık kaynağıyla donan cam yapıştırıcısıdır. Optikte kullanıma uygundur. Cam-Cam birleşimleri için idealdir.

VITRALIT 7631 (Pleksi Cam Yapışıtırıcı)

Düşük viskoziteli UV yapıştırıcıdır. Polikarbonat-PMMA-Cam gibi farklı malzemelerin yapıştırılmasında  ve pleksiglas yapıştırıcısı olarak da kullanılır. Nem ve solvente dayanıklıdır.

VITRALIT 7041 ( Lens Yapıştırma )

Vitralit 7041, düşük viskoziteli, UV veya gün ışığında donabilen akrilik esaslı yeni nesil yapıştırıcıdır. Ürün PC-ABS-Cam ve metall ürünleri yapıştırabildiği gibi PP/PET gibi zor yapışabilen plastiklerde de kusursuz bir yapıştırma yeteneğine haizdir. Vitralit 7041 akrilik bazlı yapıştırıcı Otoklav, ETO ve GAMMA sterilizasyonuna uygun olduğu gibi USP CLASS VI medikal onayına da sahip olan ender yapıştırıcılardandır. Malzeme rengi açık sarı olan akrilik yapıştırıcının akışkanlık değeri 50 CPS ile 90 CPS arası olarak kaydedilmiştir. Tek kullanımlık tıbbi cihazları kusursuz bir biçimde yapıştırabilen ürün, tıbbi uygulamaların yanında elektronik ve optik parçaları sabitlemek için de tercih edilir. Özellikle led li aydınlatma sistemlerinde lens yapıştırma için kullanılan bir üründür.