Penloc GTI Yapıştırıcı

“En iyi metal yapıştırıcı ” bu sorunun cevabını arayanlardansanız Penloc GTI sizin için doğru bir seçimdir.

Geniş kullanm ağı ve güçlü yapıştırıcı özelliği ile adından söz ettiren Penloc GTI, akrilik esaslı bir yapıştırıcı türüdür. Penloc GTI yapıştırıcı çelik, paslanmaz çelik, bakır, alüminyum, pirinç, nikel, krom, çinko, ahşap, cam, beton, sert PVC, polyester, epoksi FRP, fenolik FRP, taş, kaplanmış metal, fırın boyalı ve toz boyalı gibi birçok ürünü yapıştırma özelliğine sahiptir. Özel olarak üretilen tabancası ile birlikte kullanılan ısıya dayanıklı yapıştırıcı ön karıştırma gerektirmeden özel uçlarıyla her türlü karışımı yaparken, kullanıcı için de benzersiz bir kolaylık sağlar.

İlk donma süresi 4-5 dakika, fonksiyonel donma süresi 45-60 dakika, son donma süresi ise 24 saat olan akrilik yapıştırıcı %100 akrilik bileşime sahip olup, 2000 CPS ile 4000 CPS arası akışkanlık değerindedir. Metal, plastik ve kimyasal ürünlere karşı ise eşine az rastlanan ölçüde bir tutma mukavemeti sergiler.

En çok tercih edilen metal yapıştırıcı çeşitleri arasında yer alan Penloc GTI’ın ısıl mukavemeti ve darbelere karşı dayanma gücü çok yüksektir. Akrilik türdeki materyalleri farklı türdeki malzemelerle kolayca yapıştırabilir. Yapışkan bantlar, perçinler ve kaynaklar ile kıyaslandığında herhangi bir özel işçilik istemez, herkes tarafından kolaylık kullanılabilir. Kullanılmadan önce test edilmesi tavsiye edilen ürün, boyalı ve kaplı yüzeylerde kolayca uygulanabildiği gibi malzemeye de hiçbir zarar vermez.

YAPIŞTIRMADA MUKAVEMET GÖSTERDİĞİ MATERYALLER

ÇELİK, ALUMİNYUM, BAKIR, PASLAMMAZ ÇELİK, PRİNÇ, KROM, NİKEL, ÇİNKO, POLYESTER, SERT PVC, ABS, STROL, EPOXY FRP, FENOLİK FRP, FERİT, AKRİLİK, AHŞAP, CAM, AYNA, TAŞ, BETON

.
PENLOC GTI METAL YAPIŞTIRICININ DİĞER BAĞLANTI METODLARINA GÖRE AVANTAJLARI

Penloc GTI, çok güçlü bir metal yapıştırıcı malzemesidir. Metal bağlantı işlemlerinde kaynak ve perçin gücünde bağlantı sağlar. Özel tabancası ile birlikte kullanılan ürün, iki bileşenli akrilik esaslı yapıştırıcı olup, normal hava şartları, su temaslı bölgeler için uygundur. Su altında çalışan yerler için önerilmez.